Anasayfa I Hizmet Rehberi I Firma Ekle I Hakkımızda I İ.K I iletişim

 

Ayakkabı ve Saya Dikimi
Bahçe Peyzaj Hizmetleri
Boya ve Dekorasyon
Danışmanlık Büroları
Dans Kursları Merkezleri
Dijital Baskı Tabela
Eğitim ve Öğretim
Eğlence ve Cafe-Bar
Emlak Hizmetleri
Fotoğraf Stüdyosu
Güvenlik ve Koruma
Güzellik Salonları
Halı Yıkama
Haşere ve ilaçlama
İç Mimarlık Dekorasyon
İnternet Hizmetleri
Kuru Temizleme
Marka Patent ve Tescil
Nakliyat Kargo Lojistik
Otomobil Araç Kiralama
Otomotiv Şirketleri
Reklam ve Matbaa
Saç Bakım Kuaför
Sağlık Hizmetleri
Servis Bakım Tamir
Sigorta Hizmetleri
Spor Salonları Merkezleri
Sürücü Kursları
Temizlik Şirketleri
Tercüme Büroları
Turizm ve Seyahat
Diğer Hizmet Firmaları
Hizmetlerimiz
ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 22000 Gıda Güvenliği Kalite Yönetimi
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği
ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
    
FQC KALİTE BELGELENDİRME
  FQC First Quality Certification, Merkezi İstanbul''da olup çeşitli sektörlerdeki firmalara yönetim sistemleri konusunda Sertifikasyon hizmetleri vermektedir.
  
Kurucusu konusunda, (TSE) Türk standartları Enstitüsü''nde görev yapmış, şirket ortaklarının yönetiminde Sertifikasyon hizmeti vermektedir.
  
Hizmetlerini yasaların akreditasyon kurallarının gerektirdiği standartlar çerçevesinde, günün gereklerine uygun, gerçekçi yöntemlerle sunmaktadır.
  
FQC, aynı zamanda Akreditasyon Kurumu ya da Kurumlarının istediği şartlara uyarak standartları doğru olarak uygulayacağını her zaman aynı kararlılıkla taahhüt etmektedir..
  
ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi:
fqc ISO 9000 Belgesi, ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

 
ISO 22000 Gıda Güvenliği Kalite Yönetimi:
fqc ISO 22000 sisteminin uygulanması, tedarikçilerin, sektör tarafından sıkça talep gören ürünlerinin üretim ve servis süreçlerini geliştirerek insan sağlığı açısından güvenli, firma açısından da daha karlı bir hale dönüştürmesini sağlamaktadır.

 
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi:
fqc Artık global pazarda var olabilmek insana verilen değer ve saygıyla ölçülmektedir. Bugünün tüketicisi beklenti ve ihtiyaçlarının en üst düzeyde karşılanmasının yanı sıra, kendisine yaşadığı çevreye ve dünyasına değer verilmesini, saygı gösterilmesini talep etmekte ve piyasada bunu sorgulamaktadır.

 
OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği:
fqc İşletmelerde karşılaşılan en önemli insan kaynakları sorunlarından biri, çalışanların emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmamalarıdır. İşletmelerin daha iyi rekabet koşullarına ulaşabilmesi için çalışanların iş sağlığı ve güvenliği konusunda planlı ve sistemli çalışmalar yürütmeleri gerekmektedir.

  
ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi
fqcTıbbi cihaz üreticileri mevcut yasal zorunlulukları karşılamak, müşteri memnuniyetini sağlamak, iç verimliliği arttırmak ve açılabilecek davalara karşı yasal bir güvence oluşturmak için kalite sistemi kurma ve belgelendirme ihtiyacı hissettirmektedir.

 
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
fqcBilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardı, tüm kuruluş türlerini (örneğin, ticari kuruluşlar, kamu kurumları, kar amaçlı olmayan kuruluşlar) kapsar. Bu standart, dokümante edilmiş bir BGYS’yi kuruluşun tüm ticari riskleri bağlamında kurmak, gerçekleştirmek, izlemek, gözden geçirmek, sürdürmek ve iyileştirmek için gereksinimleri kapsar.

İRTİBAT BİLGİLERİ:  
 Adres: FQC Koşuyolu Cad. No:87/2 Koşuyolu - Kadıköy / İSTANBUL
 Telefon :
0216 546 10 61   Fax : 0216 546 10 62    Gsm : 0532 374 08 44
 Web : www.fqcert.com    Mail : bilgi@fqcert.com
 
   
THE BEST GUIDE WEBSITE OF TURKEY
Copyright 2002 © HizmetRehberi.com Tüm hakları saklıdır.
Yasal Uyarı