Anasayfa I Hizmet Rehberi I Firma Ekle I Hakkımızda I İ.K I iletişim

 

Ayakkabı ve Saya Dikimi
Bahçe Peyzaj Hizmetleri
Boya ve Dekorasyon
Danışmanlık Büroları
Dans Kursları Merkezleri
Dijital Baskı Tabela
Eğitim ve Öğretim
Eğlence ve Cafe-Bar
Emlak Hizmetleri
Fotoğraf Stüdyosu
Güvenlik ve Koruma
Güzellik Salonları
Halı Yıkama
Haşere ve ilaçlama
İç Mimarlık Dekorasyon
İnternet Hizmetleri
Kuru Temizleme
Marka Patent ve Tescil
Nakliyat Kargo Lojistik
Otomobil Araç Kiralama
Otomotiv Şirketleri
Reklam ve Matbaa
Saç Bakım Kuaför
Sağlık Hizmetleri
Servis Bakım Tamir
Sigorta Hizmetleri
Spor Salonları Merkezleri
Sürücü Kursları
Temizlik Şirketleri
Tercüme Büroları
Turizm ve Seyahat
Diğer Hizmet Firmaları

Maltepe de aileniz ile gidebileceğiniz
 
düzgün hijyenik spor salonu.

REALGYM SPORTS
F i t n e s s

Fitness kelimesi sözlüklerde ;uygunluk, sağlık olarak yer alır. Dilimize de fitness olarak girmiştir. Fit olmak demektir. Bilindiği gibi fit olmak demek orantılı olmak ödeşmek anlamlarını da içerir.
Spor ve egzersizle uğraşanlar fit olmayı vücudun orantılı ve kuvvetli olmasını belirtmek için kullanırlar. Fit olan vücut orantılıdır, sağlıklıdır. Hastalıklara karşı dirençlidir. Kas ve kemik yapısı sağlamdır. Tüm organlar gerektiği gibi çalışır. Hatta ortalama verimliliğin daha da üzerindedir. Dolayısıyla fit vücut daha sağlıklı, iyi ve uzun yaşar.
P i l a t e s

Egzersizlerinin amacı; karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturmaktır. Pilatese göre vücut merkezi, derindeki kaslarla bel kemiğine en yakın kaslardan oluşur. Klasik egzersizlerde zayıf kaslar zayıflama, güçlü kaslar güçlenme eğilimindedir. Bu da dengesiz adale yapısına, kronik bel ağrısı ve sakatlıklara yol açabilir. Pilates'te kas yapısı bir bütün haline getirilir. Kilo vermeseniz de ince görünürsünüz. Sakatlanmaları zorlaşır. Dayanıklılık artar, metabolizma hızlanır.
S A U N A

Sauna terleme yolu ile vücuttaki su ve toksinlerin dengelenmesini sağlayan, gözenekleri açan, temizleyen, yüksek sıcaklıktaki odalara verilen addır. Yüksek ısı veren bir kaynağa sahiptir ve tahta ile kaplıdır. Tahta buharı emerek nem'i korur, aynı zamanda kötü bir iletkendir bunun sayesinde vucudun yanmasını önler.
H A P K İ D O

Hapkido Kore nin geleneksel savunma sanatıdır. Saray muhafızlarının 3000 yıldır uyguladıkları teknikleri silahlarıyla birlikte içerir. Çıplak el ve ayak teknikleriyle savunma sanatı yine aynı yolla gelmiştir. Geleneksel saray savunma sanatından günümüz modern taekwondo;ya kadar zengin bir içeriğe sahiptir.
 
TAEKWONDO

  İlim ve disiplin ile yapılan savunma sanatıdır. Taekwondo nun başlıca özelliği çıplak el ve ayaklarla rakibe karşı geliştirilen savunma tekniklerini içeren bir müsabaka sporu olmasıdır. 

 
Kelime anlamı olarak:
TAE:Ayak KWON:Yumruk DO:İyi niyetle gidilen yol.
 
Taekwondo saldırmaya elverişli, kendi kendini terbiye etme sanatıdır. Tekniğin, boş elin, ölçüsüz güç ve manevi terbiye bütünlüklerinin kullanılmasına imkan verir. Teknik çalışmalar, fiziksel hareketler içinde fiziksel gelişmeyi, azim ve iradenin, manevi gücün kontrolünü kuvvetlendirmeyi, duyuda doğruluk ve dürüstlüğü, öz karar ve statünün öz hakimiyetini tekrarlayarak ele geçirme sonucunu sağlar. 
İRTİBAT BİLGİLERİ:  
 Adres: Atatürk Cad. Kırlangıç Sok. No:8 Maltepe / istanbul
 Telefon :
0216 442 01 22   Fax : 0216 442 01 22
 Web : www.realgymsports.com   Mail : Realgymsports@gmail.com
 
   
THE BEST GUIDE WEBSITE OF TURKEY
Copyright 2002 © HizmetRehberi.com Tüm hakları saklıdır.
Yasal Uyarı